Men's Senior Pairs (Over 55) - Area 2 - Berkshire

Preliminary Round
Play by Wed 16th Jun
Round 1
Play by Wed 30th Jun
Quarter-Finals
Play by Wed 14th Jul
Semi-Finals
Play by Wed 28th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Wed 11th Aug

Roger Goodchild
(Morland, Berkshire)
(Challenger)

21 - 13
Santo Orlando
(Didcot, Berkshire)

Roger Goodchild
(Morland, Berkshire)
(Challenger)
9 - 12
Iain Winskill
(Shrivenham, Berkshire)

 

Iain Winskill
(Shrivenham, Berkshire)
(Challenger)

27 - 11
Peter Rogers
(Abingdon, Berkshire)
 

Iain Winskill
(Shrivenham, Berkshire)
(Challenger)
12 - 18
Aubrey Merry
(Tilehurst, Berkshire)

 

 
Aubrey Merry
(Tilehurst, Berkshire)
V
Stewart Wright
(Maidenhead Town, Berkshire)
(Challenger)

Iain Winskill
(Shrivenham, Berkshire)
(Challenger)

16 - 13
Michael Linn
(Wantage, Berkshire)

Peter Rogers
(Abingdon, Berkshire)

12 - 11
Geoff Twinn
(Abingdon, Berkshire)
(Challenger)

Peter Rogers
(Abingdon, Berkshire)
(Challenger)

22 - 5
Brian Garside
(Kingston Bagpuize & Southmoor, Berkshire)
 

Brian Garside
(Kingston Bagpuize & Southmoor, Berkshire)

16 - 7
Stephen Fraser
(Kingston Bagpuize & Southmoor, Berkshire)
(Challenger)

Trevor Mortimer
(Thatcham, Berkshire)
(Challenger)

V
BYE

Trevor Mortimer
(Thatcham, Berkshire)
(Challenger)

17 - 11
Antony Aubrey
(Thatcham, Berkshire)
 

 
Trevor Mortimer
(Thatcham, Berkshire)
10 - 20
Aubrey Merry
(Tilehurst, Berkshire)
(Challenger)

Antony Aubrey
(Thatcham, Berkshire)
(Challenger)

W/O
Bob Harris
(Thatcham, Berkshire)

Colin Hockley
(Trentham, Berkshire)
(Challenger)
18 - 20
Aubrey Merry
(Tilehurst, Berkshire)

 
Aubrey Merry
(Tilehurst, Berkshire)

18 - 11
Richard Kozlowski
(Thatcham, Berkshire)
(Challenger)

Michael Blizzard
(Thatcham, Berkshire)
12 - 16
Richard Kozlowski
(Thatcham, Berkshire)
(Challenger)

Michael Duggan
(Wokingham, Berkshire)
(Challenger)

18 - 15
Martin Brailey
(Wokingham, Berkshire)

 
Michael Duggan
(Wokingham, Berkshire)
W/O
Andrew Franklin
(Wokingham, Berkshire)
(Challenger)

Andrew Franklin
(Wokingham, Berkshire)
(Challenger)
9 - 13
Len Hillier
(Island Bohemian, Berkshire)

 

 
Len Hillier
(Island Bohemian, Berkshire)
14 - 16
Stewart Wright
(Maidenhead Town, Berkshire)
(Challenger)

Peter Heyes
(Maiden Erlegh, Berkshire)
9 - 25
Andrew Franklin
(Wokingham, Berkshire)
(Challenger)

Stephen Hall
(Caversham, Berkshire)
(Challenger)

16 - 12
Paul Bunting
(Reading, Berkshire)

 
Stephen Hall
(Caversham, Berkshire)
14 - 15
Len Hillier
(Island Bohemian, Berkshire)
(Challenger)

Vaughan Holland
(Reading, Berkshire)
(Challenger)
9 - 22
Len Hillier
(Island Bohemian, Berkshire)

Derek Cooper
(Sunningdale, Berkshire)
(Challenger)

V
BYE

Derek Cooper
(Sunningdale, Berkshire)
(Challenger)

18 - 16
Tim Marshall
(Windsor & Eton, Berkshire)
 

 
Derek Cooper
(Sunningdale, Berkshire)
12 - 19
Stewart Wright
(Maidenhead Town, Berkshire)
(Challenger)

Tim Marshall
(Windsor & Eton, Berkshire)

W/O
Brian Allaway
(Maidenhead Town, Berkshire)
(Challenger)

Keith Sawdon
(Bracknell, Berkshire)
(Challenger)
3 - 18
Stewart Wright
(Maidenhead Town, Berkshire)

 
Stewart Wright
(Maidenhead Town, Berkshire)

14 - 10
Terry Davies
(Bracknell, Berkshire)
(Challenger)

Terry Davies
(Bracknell, Berkshire)

W/O
Tony Scott
(Windsor & Eton, Berkshire)
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×