Family Pairs - Surrey

Preliminary Round
Play by Mon 17th May
Round 1
Play by Mon 31st May
Quarter-Finals
Play by Mon 14th Jun
Semi-Finals
Play by Mon 28th Jun
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 12th Jul

Stephen Buckland
(Southwark Park, Surrey (East))
(Challenger)
W/O
Jon Perry
(Temple, Surrey (East))

 
Jon Perry
(Temple, Surrey (East))
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
Paul Jenkins
(Wandilea, Surrey (East))
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Don Leach
(Belmont, Surrey (East))
(Challenger)
V
Neil Winter
(Wimbledon Park, Surrey (East))

Nicola Jenkins
(Wandilea, Surrey (East))
(Challenger)

V
BYE

Nicola Jenkins
(Wandilea, Surrey (East))
(Challenger)
W/O
Paul Jenkins
(Wandilea, Surrey (East))

 

Paul Jenkins
(Wandilea, Surrey (East))

V
BYE
(Challenger)

Debbie Souter
(Southey, Surrey (East))
(Challenger)

V
BYE

 
Debbie Souter
(Southey, Surrey (East))
V
Eoghan Harding
(West Wimbledon, Surrey (East))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Eoghan Harding
(West Wimbledon, Surrey (East))

19 - 17
Daniel Capon
(North Sheen, Surrey (East))
(Challenger)

Tricia Hall
(Chipstead, Surrey (East))

V
BYE
(Challenger)

Tricia Hall
(Chipstead, Surrey (East))
(Challenger)
V
TBC
 

Paul Manuel
(Newdigate, Surrey (East))
V
Paul Bennett
(Old Coulsdon, Surrey (East))
(Challenger)

Jack Sanderson
(Chipstead, Surrey (East))

20 - 10
Margaret Woods
(Wallington, Surrey (East))
(Challenger)

Jack Sanderson
(Chipstead, Surrey (East))
(Challenger)
V
Peter Lowe
(Sutton, Surrey (East))
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Anne Wellington
(Warlingham Park, Surrey (East))
(Challenger)
W/O
Peter Lowe
(Sutton, Surrey (East))

Jamie Tindall
(Weybridge, Surrey (West))

V
BYE
(Challenger)

Jamie Tindall
(Weybridge, Surrey (West))
(Challenger)
V
Sue Markham
(Milford, Surrey (West))
 

Sue Markham
(Milford, Surrey (West))
(Challenger)

V
BYE

Maurice MacFarlane
(Godalming & Farncombe, Surrey (West))
(Challenger)
9 - 24
David O'Brien
(Byfleet, Surrey (West))

David O'Brien
(Byfleet, Surrey (West))
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Norman Cobbett
(Byfleet, Surrey (West))
V
Kevin Clarke
(Old Dean, Surrey (West))
(Challenger)

Allan Davies
(Egham, Surrey (West))
W/O
John Higginbotham
(Tongham, Surrey (West))
(Challenger)

 
John Higginbotham
(Tongham, Surrey (West))
V
TBC
(Challenger)

Robin Street
(Knaphill, Surrey (West))
(Challenger)
V
Amy Taylor
(Camberley, Surrey (West))

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×