Family Pairs - Hampshire / Isle of Wight

Preliminary Round
Play by Mon 17th May
Round 1
Play by Mon 31st May
Quarter-Finals
Play by Mon 14th Jun
Semi-Finals
Play by Mon 28th Jun
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 12th Jul

Roy Cullen
(Lee-On-The-Solent, Hampshire (East/North))
V
Gary Linter
(Priory, Hampshire (East/North))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Tina Scarborough
(Bridgemary, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
David Brown
(Milton Park, Hampshire (East/North))

David Scarborough
(Bridgemary, Hampshire (East/North))
V
Malcolm Webb
(Portchester, Hampshire (East/North))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Ian Stafford
(Rowner, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Brenda Webb
(Portchester, Hampshire (East/North))

James Ward
(Leigh Park, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Brian Shakespeare
(Fareham, Hampshire (East/North))

TBC
(Challenger)
V
Dave Webb
(Rowner, Hampshire (East/North))
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Dave Webb
(Rowner, Hampshire (East/North))

15 - 11
John Blandford
(Leigh Park, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Carl Taylor
(Cove, Hampshire (East/North))
V
David Atwell
(Alton Social, Hampshire (East/North))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Andrew Carnegie
(Andover, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Leo May
(Cove, Hampshire (East/North))

Nick Hardy
(Oakley, Hampshire (East/North))
W/O
Margaret Holden
(Alton Social, Hampshire (East/North))
(Challenger)

 
Margaret Holden
(Alton Social, Hampshire (East/North))
V
Mark Stillings
(Kingsclere, Hampshire (East/North))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Mark Stillings
(Kingsclere, Hampshire (East/North))
(Challenger)

23 - 10
David Brindley
(Fleet United, Hampshire (East/North))

Rob Crook
(Littleton, Hampshire (Mid/West))
V
Peter Ward
(Atherley, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Ben Spreadbury
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))
V
Luke Bell
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

Daniel Spreadbury
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))
V
Robert Bines
(Eastleigh Rail, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

David Lawson
(Southampton (Old) Bowling Green, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Sharon Varndell
(Ringwood, Hampshire (Mid/West))

Chris Hopkins
(Kings Park, Hampshire (Mid/West))

W/O
Edward Huggins
(Ringwood, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

 
Chris Hopkins
(Kings Park, Hampshire (Mid/West))
V
TBC
(Challenger)

Roger Baksa
(Bournemouth, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Chris Daniels
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×