Family Pairs - Essex (South)

Preliminary Round
Play by Mon 17th May
Round 1
Play by Mon 31st May
Quarter-Finals
Play by Mon 14th Jun
Semi-Finals
Play by Mon 28th Jun
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 12th Jul

david fryer
(Kings Chase, Essex (South))
(Challenger)
V
Tony Allen
(Upminster, Essex (South))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Mark Hodges
(Kings Chase, Essex (South))
(Challenger)
V
Daniel Hughes
(Romford, Essex (South))

George Butcher
(Romford, Essex (South))
(Challenger)

V
BYE

 
George Butcher
(Romford, Essex (South))
V
Conway Fleming
(Kings Chase, Essex (South))
(Challenger)

Conway Fleming
(Kings Chase, Essex (South))

V
BYE
(Challenger)

John Tully
(Romford, Essex (South))

V
BYE
(Challenger)

John Tully
(Romford, Essex (South))
(Challenger)

W/O
Cheyenne Blackmore
(Rainham, Essex (South))
 

 
John Tully
(Romford, Essex (South))
V
TBC
(Challenger)

Cheyenne Blackmore
(Rainham, Essex (South))

V
BYE
(Challenger)

Trevor Plank
(Clock House (Upminister), Essex (South))

V
BYE
(Challenger)

Trevor Plank
(Clock House (Upminister), Essex (South))
(Challenger)
V
Andrew Griggs
(Romford, Essex (South))
 

Andrew Griggs
(Romford, Essex (South))

V
BYE
(Challenger)

Kevin Bates
(Walthamstow Borough, Essex (South))
(Challenger)
V
William Nelson
(Old Dagenham, Essex (South))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Jimmy Cossington
(Old Dagenham, Essex (South))
(Challenger)
V
Peter Barham
(Wanstead Central, Essex (South))

Joe Connell
(Woodford, Essex (South))
(Challenger)

V
BYE

Joe Connell
(Woodford, Essex (South))
(Challenger)
V
TBC
 

John Telling
(Bournemouth Park, Essex (South))
(Challenger)
V
Richard Telling
(Essex County, Essex (South))

Stuart Muir
(Thurrock, Essex (South))
(Challenger)

V
BYE

Stuart Muir
(Thurrock, Essex (South))
(Challenger)
V
Peter Madgewick
(Thurrock, Essex (South))
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Peter Madgewick
(Thurrock, Essex (South))
(Challenger)

V
BYE

Elaine Score
(The Springhouse, Essex (South))

V
BYE
(Challenger)

 
Elaine Score
(The Springhouse, Essex (South))
V
TBC
(Challenger)

Stuart Lowe
(The Springhouse, Essex (South))
V
Glyn Walls
(Thurrock, Essex (South))
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×