Mixed Pairs - Area 15 - Hertfordshire (South/West)

Preliminary Round
Play by Mon 7th Jun
Round 1
Play by Mon 21st Jun
Quarter-Finals
Play by Mon 5th Jul
Semi-Finals
Play by Mon 19th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 2nd Aug

Russell Hansard
(Kings Langley, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Russell Hansard
(Kings Langley, Hertfordshire (South/West))
V
Hazel Clarke
(Kings Langley, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Hazel Clarke
(Kings Langley, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

V
BYE

James Gauthier
(Harperbury, Hertfordshire (South/West))

V
BYE
(Challenger)

 
James Gauthier
(Harperbury, Hertfordshire (South/West))
V
Jack Bunting
(Berkhamsted, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

Jack Bunting
(Berkhamsted, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

V
BYE

Bob Kerry
(Tring, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Bob Kerry
(Tring, Hertfordshire (South/West))
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Dinita Plant
(Herts, Hertfordshire (South/West))
V
Dennis Horwood
(Mill End, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

Nick Muir
(Harpenden, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

W/O
kevin brazier
(Harpenden, Hertfordshire (South/West))

Nick Muir
(Harpenden, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)
V
TBC
 

Stephen Collins
(Abbots Langley, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)
V
Alan Harman
(North Mymms, Hertfordshire (South/West))

Joanne Hollister
(Bushey, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)
V
Glenn Shimmins
(Barnet, Hertfordshire (South/West))

TBC
(Challenger)
V
Tony Redford
(Harpenden, Hertfordshire (South/West))
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

kate taylor
(Welwyn Garden City, Hertfordshire (South/West))
W/O
Tony Redford
(Harpenden, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

Richard Chunn
(Herts, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)
V
Steven Jewell
(Potters Bar, Hertfordshire (South/West))

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Paul Stamp
(Metropolitan Police (Bushey), Hertfordshire (South/West))
V
Valerie Challacombe
(Welwyn & District, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

Ken Woodward
(Kitcheners, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)
V
Philip Russell
(Welwyn & District, Hertfordshire (South/West))

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Tricia Gascoine
(The St Albans, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)
V
Tom Muir
(Harpenden, Hertfordshire (South/West))

Ann O'Hare
(Welwyn Garden City, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)
V
Janet Carter
(Herts, Hertfordshire (South/West))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Stephen Bell
(Kings Langley, Hertfordshire (South/West))
V
David Brooks
(Harpenden, Hertfordshire (South/West))
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×