Mixed Pairs - Area 13 - Hampshire (Mid/West) / Isle of Wight

Preliminary Round
Play by Mon 24th May
Round 1
Play by Mon 7th Jun
Round 2
Play by Mon 21st Jun
Quarter-Finals
Play by Mon 5th Jul
Semi-Finals
Play by Mon 19th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 2nd Aug

Luke Bell
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Luke Bell
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))
V
Bridget May
(Banister Park, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Bridget May
(Banister Park, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

Rob Crook
(Littleton, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

Rob Crook
(Littleton, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Chris Brett
(Meon Valley, Hampshire (Mid/West))
 

Chris Brett
(Meon Valley, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

David Lawson
(Southampton (Old) Bowling Green, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

 
David Lawson
(Southampton (Old) Bowling Green, Hampshire (Mid/West))
V
James Hughes
(Waterside, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

James Hughes
(Waterside, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

Steve Whitehead
(Banister Park, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

 
Steve Whitehead
(Banister Park, Hampshire (Mid/West))
V
Keith Charbit Middleton
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

Keith Charbit Middleton
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

Antony Panella
(Southampton (Old) Bowling Green, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

 
Antony Panella
(Southampton (Old) Bowling Green, Hampshire (Mid/West))
V
Samantha Spreadbury
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Samantha Spreadbury
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

Philip Hunt
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Philip Hunt
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))
V
Anita Knight
(Atherley, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

Anita Knight
(Atherley, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

ken Prior
(Parkside, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

ken Prior
(Parkside, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Mike Millington
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Mike Millington
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

Neil Fletcher
(Lockswood, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Neil Fletcher
(Lockswood, Hampshire (Mid/West))
V
Julie Hudson
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

Julie Hudson
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

Colin Bingley
(Bournemouth, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

 
Colin Bingley
(Bournemouth, Hampshire (Mid/West))
V
Christina Bundy
(Fordingbridge, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Christina Bundy
(Fordingbridge, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

Edward Huggins
(Ringwood, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

Edward Huggins
(Ringwood, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Nicholas Cavill
(Fordingbridge, Hampshire (Mid/West))
 

Nicholas Cavill
(Fordingbridge, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

John Sanderson
(Southbourne, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

John Sanderson
(Southbourne, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Lucy Baksa
(Bournemouth, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Leon Pope
(Southbourne, Hampshire (Mid/West))

Chris Hawkins
(Argyll, Hampshire (Mid/West))
V
Ray Blackwell
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Pete Ward
(Ringwood, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Anthony Prince
(New Milton, Hampshire (Mid/West))

Mark Morris
(Ventnor, Isle of Wight)

V
BYE
(Challenger)

 
Mark Morris
(Ventnor, Isle of Wight)
V
Jamie Norris
(Shanklin, Isle of Wight)
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Jamie Norris
(Shanklin, Isle of Wight)

V
BYE
(Challenger)

Peter Knight
(Plessey, Isle of Wight)

V
BYE
(Challenger)

 
Peter Knight
(Plessey, Isle of Wight)
V
Alan Cox
(Bembridge, Isle of Wight)
(Challenger)

Alan Cox
(Bembridge, Isle of Wight)
(Challenger)

V
BYE

Stephen Wake
(Sandown, Isle of Wight)

V
BYE
(Challenger)

 
Stephen Wake
(Sandown, Isle of Wight)

W/O
Reserve One
(Newport, Isle of Wight)
(Challenger)

 
Stephen Wake
(Sandown, Isle of Wight)
V
Susan Heaton-Watts
(Plessey, Isle of Wight)
(Challenger)

Reserve One
(Newport, Isle of Wight)

V
BYE
(Challenger)

Susan Heaton-Watts
(Plessey, Isle of Wight)
(Challenger)

V
BYE

Susan Heaton-Watts
(Plessey, Isle of Wight)
(Challenger)

W/O
Reserve One
(Newport, Isle of Wight)
 

Reserve One
(Newport, Isle of Wight)
(Challenger)

V
BYE

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×