Mixed Pairs - Area 12 - Hampshire (East/North)

Preliminary Round
Play by Mon 7th Jun
Round 1
Play by Mon 21st Jun
Quarter-Finals
Play by Mon 5th Jul
Semi-Finals
Play by Mon 19th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 2nd Aug

Dorian Bishop
(Fareham, Hampshire (East/North))
(Challenger)

V
BYE

 
Dorian Bishop
(Fareham, Hampshire (East/North))
V
Michael Molloy
(Milton Park, Hampshire (East/North))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Michael Molloy
(Milton Park, Hampshire (East/North))

V
BYE
(Challenger)

Ian Homeyard
(Gosport, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Tina Scarborough
(Bridgemary, Hampshire (East/North))

TBC
(Challenger)
V
Carla Woolvin
(Milton Park Ladies, Hampshire (East/North))
 

Carla Woolvin
(Milton Park Ladies, Hampshire (East/North))
(Challenger)

W/O
Charlie Read
(Crofton, Hampshire (East/North))

Paul Lawrence
(Alexandra (Hants), Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Gary Linter
(Priory, Hampshire (East/North))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Alex Tymon
(Milton Park, Hampshire (East/North))
V
Brenda Webb
(Purbrook Heath, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Dave Webb
(Rowner, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Malcolm Webb
(Purbrook Heath, Hampshire (East/North))

 
TBC
V
Donovan David Lilley
(Alexandra (Hants), Hampshire (East/North))
(Challenger)

Donovan David Lilley
(Alexandra (Hants), Hampshire (East/North))

W/O
Keith Raymond
(Bridgemary, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Michael Andrews
(Farnborough, Hampshire (East/North))

V
BYE
(Challenger)

Michael Andrews
(Farnborough, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Caroline Goodeve
(Alton Social, Hampshire (East/North))
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Caroline Goodeve
(Alton Social, Hampshire (East/North))
(Challenger)

V
BYE

David Brindley
(Fleet United, Hampshire (East/North))
V
Rachel Powell
(Farnborough, Hampshire (East/North))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Adam White
(Alton Social, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Terry Heath
(Oakley, Hampshire (East/North))

Christopher Cranham
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)

W/O
Heather Statham
(Oakley, Hampshire (East/North))

Christopher Cranham
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Carl Taylor
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Leo May
(Cove, Hampshire (East/North))

Sam Selby
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
David Atwell
(Alton Social, Hampshire (East/North))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Gary Johnson
(Alton Social, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Alice Atwell
(Alton Social, Hampshire (East/North))

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×