Mixed Pairs - Area 8 - Durham / Northumberland

Preliminary Round
Play by Mon 7th Jun
Round 1
Play by Mon 21st Jun
Quarter-Finals
Play by Mon 5th Jul
Semi-Finals
Play by Mon 19th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 2nd Aug

David Newman
(Darlington Railway Athletic, Durham)
(Challenger)

W/O
Malcolm Johnston
(Dunston Social, Durham)

David Newman
(Darlington Railway Athletic, Durham)
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Brian Brown
(Pelton Fell, Durham)
V
Jeff Wilson
(Houghton Dairy Lane, Durham)
(Challenger)

Jaxon McKenna
(Silksworth, Durham)
V
Jane Pattison
(Darlington Woodland, Durham)
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Jean Clift
(Jarrow West End, Durham)
(Challenger)
V
Anthony Macey
(Darlington Railway Athletic, Durham)

Scott Morland
(Darlington South Park, Durham)
(Challenger)
V
iain prentice
(Hundens Park, Durham)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Derek Metcalfe
(Consett Park, Durham)
(Challenger)
V
Teresa Parnell
(Stockton, Durham)

David Livingston
(Dunston Social, Durham)
V
Malcolm Peach
(Houghton Dairy Lane, Durham)
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Barry Hopkins
(Darlington Railway Athletic, Durham)
V
Ian Jackson
(Hartlepool Park, Durham)
(Challenger)

Sue Ramage
(Consett Park, Durham)
(Challenger)
V
Carmel Guy
(Houghton Dairy Lane, Durham)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Ann Mitchell
(Consett Park, Durham)
(Challenger)
V
Rod Maxwell
(Roker Marine, Durham)

Gary McPheators
(Houghton Dairy Lane, Durham)
(Challenger)
V
Barry Attwood
(Spennymoor Town, Durham)

TBC
(Challenger)
V
Mark Hodgson
(Elm Tree Social, Durham)
 

Mark Hodgson
(Elm Tree Social, Durham)

V
BYE
(Challenger)

Stephen Miller
(Gosforth Bowling Club, Northumberland)
(Challenger)
V
Brian Davidson
(Wooler, Northumberland)

 
TBC
V
Rachel Cartwright
(Benfield, Northumberland)
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Rachel Cartwright
(Benfield, Northumberland)
(Challenger)

W/O
Reserve One
(Alnwick, Northumberland)

Michael Bennett
(Gosforth Bowling Club, Northumberland)

W/O
Reserve One
(Alnwick, Northumberland)
(Challenger)

 
Michael Bennett
(Gosforth Bowling Club, Northumberland)
V
Mattea Ross
(Gosforth Bowling Club, Northumberland)
(Challenger)

Mattea Ross
(Gosforth Bowling Club, Northumberland)
(Challenger)

W/O
Reserve One
(Alnwick, Northumberland)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×