Mixed Pairs - Area 32 - Yorkshire

Preliminary Round
Play by Mon 7th Jun
Round 1
Play by Mon 21st Jun
Quarter-Finals
Play by Mon 5th Jul
Semi-Finals
Play by Mon 19th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 2nd Aug

Amica Fordy
(Northallerton, Yorkshire)
(Challenger)

V
BYE

 
Amica Fordy
(Northallerton, Yorkshire)
V
Sue Entwistle
(Guisborough Priory, Yorkshire)
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Sue Entwistle
(Guisborough Priory, Yorkshire)

V
BYE
(Challenger)

Ian Boynton
(Richmond, Yorkshire)
(Challenger)

V
BYE

Ian Boynton
(Richmond, Yorkshire)
(Challenger)
V
Malcolm Hartley
(Thirsk Athletic, Yorkshire)
 

Malcolm Hartley
(Thirsk Athletic, Yorkshire)

V
BYE
(Challenger)

Sylvia Thacker
(Borough Park, Redcar, Yorkshire)
(Challenger)
V
John Jacobs
(Richmond, Yorkshire)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Alan Smith
(Thirsk Athletic, Yorkshire)
V
Bill Peirson
(Middlesbrough, Yorkshire)
(Challenger)

Michael Littlejohn
(Kingston, Yorkshire)
V
Heather Littlejohn
(Kingston, Yorkshire)
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
Ian Bratton
(Springhead Park, Yorkshire)
 

Ian Bratton
(Springhead Park, Yorkshire)
(Challenger)

W/O
Mark Hughes
(Swanland, Yorkshire)

Alwyn Baron
(Driffield Recreation Club, Yorkshire)
V
Robert Dean
(Thornton Le Dale, Yorkshire)
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Nick Cleveley
(Driffield Recreation Club, Yorkshire)
V
Alec Young
(Kirkbymoorside, Yorkshire)
(Challenger)

Alison Paxton
(Driffield Recreation Club, Yorkshire)
(Challenger)
V
Chris GIBBONS
(Thornton Le Dale, Yorkshire)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Janet Farnsworth
(Driffield Recreation Club, Yorkshire)
V
Mark Walton
(Nafferton, Yorkshire)
(Challenger)

Phil Emmerson
(Holgate W.M.C, Yorkshire)

V
BYE
(Challenger)

 
Phil Emmerson
(Holgate W.M.C, Yorkshire)
V
Francis Boatman
(North Duffield, Yorkshire)
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Francis Boatman
(North Duffield, Yorkshire)

V
BYE
(Challenger)

Gary Lewington
(Holgate W.M.C, Yorkshire)
(Challenger)
V
Peter Riley
(York RI, Yorkshire)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Dave Newsome
(North Duffield, Yorkshire)
(Challenger)
V
Steven Lea
(Holgate W.M.C, Yorkshire)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×