Mixed Pairs - Area 18 - Leicestershire

Preliminary Round
Play by Mon 7th Jun
Round 1
Play by Mon 21st Jun
Quarter-Finals
Play by Mon 5th Jul
Semi-Finals
Play by Mon 19th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 2nd Aug

Philip Enston
(Narborough, Leicestershire)
(Challenger)

V
BYE

 
Philip Enston
(Narborough, Leicestershire)
V
Andy Smith
(Shepshed Town, Leicestershire)
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Andy Smith
(Shepshed Town, Leicestershire)
(Challenger)

V
BYE

Nigel Warren
(Wycliffe, Leicestershire)
(Challenger)

V
BYE

Nigel Warren
(Wycliffe, Leicestershire)
(Challenger)
V
Stephen Beamish
(Birstall, Leicestershire)
 

Stephen Beamish
(Birstall, Leicestershire)
(Challenger)

V
BYE

Ron Jacklin
(Little Bowden, Leicestershire)
W/O
Michael Greasley
(Blaby, Leicestershire)
(Challenger)

Michael Greasley
(Blaby, Leicestershire)
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Robert O'Neill
(Thringstone, Leicestershire)
(Challenger)
V
Martyn Jones
(Shepshed Town, Leicestershire)

Ollie Duddy
(Knighton Victoria, Leicestershire)
(Challenger)
V
Steve Coleman
(Countesthorpe, Leicestershire)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Patricia Tams
(Kingscroft, Leicestershire)
V
Jan Elliott
(New Lount, Leicestershire)
(Challenger)

Tom Bowling
(Loughborough Greenfields, Leicestershire)
V
Shane Hayes
(Birstall, Leicestershire)
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Jennifer Golding
(Birstall Ladies, Leicestershire)
(Challenger)
V
Tom Millership
(Blaby, Leicestershire)

kenneth renshaw
(Syston, Leicestershire)
(Challenger)
V
Sue Lemon
(Holwell Sports, Leicestershire)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

David Perkins
(Leicester Club, Leicestershire)
V
Richard Smith
(Birstall, Leicestershire)
(Challenger)

Jim Tyers
(Leicester Club, Leicestershire)
V
Bob Kenney
(Knighton Victoria, Leicestershire)
(Challenger)

 
TBC
V
Ken Frost
(Leicester Club, Leicestershire)
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Helen Nourish
(Kibworth, Leicestershire)
(Challenger)
W/O
Ken Frost
(Leicester Club, Leicestershire)

Joseph Dawson
(Kingscroft, Leicestershire)
(Challenger)
V
Claire Wade
(Blaby, Leicestershire)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Alison Johnson
(Knighton Victoria, Leicestershire)
(Challenger)
V
Rhys Taylor
(Shepshed Town, Leicestershire)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×