Mixed Pairs - Area 17 - Kent (South/East)

Preliminary Round
Play by Mon 24th May
Round 1
Play by Mon 7th Jun
Round 2
Play by Mon 21st Jun
Quarter-Finals
Play by Mon 5th Jul
Semi-Finals
Play by Mon 19th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 2nd Aug

Sean Coldwell
(Queenborough, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

Sean Coldwell
(Queenborough, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Jennifer Eldridge
(Bearsted & Thurnham, Kent (South/East))
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Jennifer Eldridge
(Bearsted & Thurnham, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

Emily Ferguson
(Appleyard, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

Emily Ferguson
(Appleyard, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Josh Rowe
(Maidstone, Kent (South/East))
 

Josh Rowe
(Maidstone, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Stephen Wesson
(Ditton, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

 
Stephen Wesson
(Ditton, Kent (South/East))
V
Isaac Jenner
(Milton Regis, Kent (South/East))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Isaac Jenner
(Milton Regis, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

J Cartwright
(Tunbridge Wells Grosvenor, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

J Cartwright
(Tunbridge Wells Grosvenor, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Jack Jarvis
(Queenborough, Kent (South/East))
 

Jack Jarvis
(Queenborough, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Paige Dennis
(Appleyard, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

 
Paige Dennis
(Appleyard, Kent (South/East))
V
Lewis King
(Appleyard, Kent (South/East))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Lewis King
(Appleyard, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Kim Buggins
(Biddenden, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Kim Buggins
(Biddenden, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Paul Barnicott
(Appleyard, Kent (South/East))
 

Paul Barnicott
(Appleyard, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Sian Honnor
(Appleyard, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

Sian Honnor
(Appleyard, Kent (South/East))
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Nick Bowden
(Appleyard, Kent (South/East))
V
Alexandra Rowe
(Maidstone, Kent (South/East))
(Challenger)

Fiona Dement
(Queenborough, Kent (South/East))
(Challenger)
15 - 16
David Long
(Queenborough, Kent (South/East))

 
David Long
(Queenborough, Kent (South/East))
V
TBC
(Challenger)

Keith Banes
(Sheerness Town (St. Georges), Kent (South/East))
(Challenger)
V
Amy Banes
(Sheerness Town (St. Georges), Kent (South/East))

Philip Cuckow
(Lenham, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Darren Ellis
(Canterbury, Kent (South/East))

 
TBC
V
Martin Trow
(Folkestone Park, Kent (South/East))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Martin Trow
(Folkestone Park, Kent (South/East))

W/O
Sara Trotter
(Herne Bay, Kent (South/East))
(Challenger)

Ashley White
(Lenham, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Jason Trow
(Folkestone Park, Kent (South/East))

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Dean Ellis
(Canterbury, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Terri Weyand
(St. Lawrence, Kent (South/East))

Michael Fisher
(Canterbury, Kent (South/East))
(Challenger)
7 - 23
Shaun McCaughan
(Sandwich, Kent (South/East))

 
Shaun McCaughan
(Sandwich, Kent (South/East))
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Maggie Lane
(Broadstairs & St. Peters, Kent (South/East))
V
Isaac Tompkins
(New Romney, Kent (South/East))
(Challenger)

Alan Morton
(Lenham, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Paul Ellison
(Faversham Recreation, Kent (South/East))

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Leslie Mason
(Herne Bay, Kent (South/East))
V
Steve Parr
(St. Lawrence, Kent (South/East))
(Challenger)

john marsh
(Folkestone Park, Kent (South/East))
V
Ian Larkin
(Ashford (Kent) Rail, Kent (South/East))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Michael Hutchison
(Canterbury, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Pat Barkass
(Folkestone Park, Kent (South/East))

David Potter
(Hythe, Kent (South/East))
V
Linda McRitchie
(Broadstairs & St. Peters, Kent (South/East))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
Garth Coates
(Broadstairs & St. Peters, Kent (South/East))
 

Garth Coates
(Broadstairs & St. Peters, Kent (South/East))

25 - 9
Peter Carey
(Thanet, Kent (South/East))
(Challenger)

Russell Cooper
(Herne Bay, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Eddy Stables
(Broadstairs & St. Peters, Kent (South/East))

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Steven Wells
(Canterbury, Kent (South/East))
V
Rick Travers
(Aylesham & Snowdown, Kent (South/East))
(Challenger)

Colin Strouts
(Canterbury, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Brian Fuller
(Lenham, Kent (South/East))

 
TBC
V
Alan Cornfoot
(Canterbury, Kent (South/East))
(Challenger)

Alan Cornfoot
(Canterbury, Kent (South/East))

W/O
Bob Couchman
(Lenham, Kent (South/East))
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×