Mixed Pairs - Area 4 - Cambridgeshire / Huntingdonshire

Preliminary Round
Play by Mon 24th May
Round 1
Play by Mon 7th Jun
Round 2
Play by Mon 21st Jun
Quarter-Finals
Play by Mon 5th Jul
Semi-Finals
Play by Mon 19th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 2nd Aug

Cheryl Salisbury
(Littleport, Cambridgeshire)

V
BYE
(Challenger)

 
Cheryl Salisbury
(Littleport, Cambridgeshire)
V
Alex Fussey
(Newmarket Avenue, Cambridgeshire)
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Alex Fussey
(Newmarket Avenue, Cambridgeshire)

V
BYE
(Challenger)

Keith Tokens
(Gamlingay, Cambridgeshire)

V
BYE
(Challenger)

Keith Tokens
(Gamlingay, Cambridgeshire)
(Challenger)
V
Terri Jacobs
(Sawston, Cambridgeshire)
 

Terri Jacobs
(Sawston, Cambridgeshire)
(Challenger)

V
BYE

Ann How
(Chesterton, Cambridgeshire)

V
BYE
(Challenger)

 
Ann How
(Chesterton, Cambridgeshire)
V
Dale Spring
(Ely Beet Sports, Cambridgeshire)
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Dale Spring
(Ely Beet Sports, Cambridgeshire)

V
BYE
(Challenger)

David Keeble
(Cambridge & County, Cambridgeshire)

V
BYE
(Challenger)

 
David Keeble
(Cambridge & County, Cambridgeshire)
V
Kevin Bane
(Cambridge & County, Cambridgeshire)
(Challenger)

Kevin Bane
(Cambridge & County, Cambridgeshire)
(Challenger)

V
BYE

Jean Stephens
(Newmarket Avenue, Cambridgeshire)
(Challenger)

V
BYE

 
Jean Stephens
(Newmarket Avenue, Cambridgeshire)
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Theresa Norman-Dowson
(Sawston, Cambridgeshire)
(Challenger)
V
Jamie Barker
(St Neots, Cambridgeshire)

Ian Miller
(Cambridge & County, Cambridgeshire)
V
Peter Rodgers
(Soham Town, Cambridgeshire)
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Mark Emery
(Cambridge & County, Cambridgeshire)
V
Julie Sadler
(Coton, Cambridgeshire)
(Challenger)

Jackie -Russell
(Abbey, Cambridgeshire)
V
Grace Fussey
(Newmarket Avenue, Cambridgeshire)
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Lloyd Southgate
(Newmarket Avenue, Cambridgeshire)
(Challenger)
V
Clive Allett
(Fordham, Cambridgeshire)

Susan Alexander
(Littleport, Cambridgeshire)

W/O
Emma Tomlinson
(Newmarket Avenue, Cambridgeshire)
(Challenger)

Susan Alexander
(Littleport, Cambridgeshire)
(Challenger)
V
TBC
 

Martin Pankhurst
(Cambridge & County, Cambridgeshire)
V
Barry Stephens
(Newmarket Avenue, Cambridgeshire)
(Challenger)

TRISTAN MORTON
(Parkway, Huntingdonshire)
(Challenger)

V
BYE

 
TRISTAN MORTON
(Parkway, Huntingdonshire)
V
Stuart Popple
(Parkway, Huntingdonshire)
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Stuart Popple
(Parkway, Huntingdonshire)

V
BYE
(Challenger)

Philip Fergusson
(Hemingford, Huntingdonshire)
(Challenger)

V
BYE

 
Philip Fergusson
(Hemingford, Huntingdonshire)
V
Joe Randall
(Brampton, Huntingdonshire)
(Challenger)

Joe Randall
(Brampton, Huntingdonshire)

V
BYE
(Challenger)

Trevor Dighton
(St. Ives, Huntingdonshire)

V
BYE
(Challenger)

Trevor Dighton
(St. Ives, Huntingdonshire)
(Challenger)
V
Nigel Eagle
(Parkway, Huntingdonshire)
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Nigel Eagle
(Parkway, Huntingdonshire)

V
BYE
(Challenger)

Martin Francis
(Ramsey, Huntingdonshire)
(Challenger)

V
BYE

 
Martin Francis
(Ramsey, Huntingdonshire)
V
Steven Gentle
(Eynesbury, Huntingdonshire)
(Challenger)

Steven Gentle
(Eynesbury, Huntingdonshire)
(Challenger)

V
BYE

Sophie Purell
(St. Ives, Huntingdonshire)
(Challenger)

V
BYE

Sophie Purell
(St. Ives, Huntingdonshire)
(Challenger)

W/O
Reserve One
(Huntingdon, Huntingdonshire)
 

Sophie Purell
(St. Ives, Huntingdonshire)
(Challenger)
V
Duncan Lee
(Whittlesey Manor, Huntingdonshire)
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Reserve One
(Huntingdon, Huntingdonshire)
(Challenger)

V
BYE

Duncan Lee
(Whittlesey Manor, Huntingdonshire)

V
BYE
(Challenger)

Duncan Lee
(Whittlesey Manor, Huntingdonshire)
(Challenger)

W/O
Reserve One
(Huntingdon, Huntingdonshire)
 

Reserve One
(Huntingdon, Huntingdonshire)
(Challenger)

V
BYE

Edward Elmore
(Brampton, Huntingdonshire)
(Challenger)

V
BYE

Edward Elmore
(Brampton, Huntingdonshire)
(Challenger)

W/O
Reserve One
(Huntingdon, Huntingdonshire)
 

 
Edward Elmore
(Brampton, Huntingdonshire)
V
Nick Brett
(Brampton, Huntingdonshire)
(Challenger)

Reserve One
(Huntingdon, Huntingdonshire)

V
BYE
(Challenger)

Nick Brett
(Brampton, Huntingdonshire)

V
BYE
(Challenger)

Nick Brett
(Brampton, Huntingdonshire)
(Challenger)

W/O
Reserve One
(Huntingdon, Huntingdonshire)
 

Reserve One
(Huntingdon, Huntingdonshire)

V
BYE
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×