Men's Senior Singles (Over 55) - Area 13 - Hampshire

Preliminary Round
Play by Wed 26th May
Round 1
Play by Wed 9th Jun
Round 2
Play by Wed 23rd Jun
Quarter-Finals
Play by Wed 7th Jul
Semi-Finals
Play by Wed 21st Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Wed 4th Aug

Bryan Cherry
(Milton Park, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Keith Jones
(Alexandra (Hants), Hampshire (East/North))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Jamie Cooke
(Alexandra (Hants), Hampshire (East/North))
V
Neil Bunter
(Forton, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Keith Raymond
(Bridgemary, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Derek Holt
(Waterlooville, Hampshire (East/North))

 
TBC
V
Simon Batcheler
(Gosport, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Charlie Read
(Crofton, Hampshire (East/North))
W/O
Simon Batcheler
(Gosport, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Dave Webb
(Rowner, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Dorian Bishop
(Fareham, Hampshire (East/North))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Michael Molloy
(Milton Park, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Richard Playford
(Fareham, Hampshire (East/North))

John Blandford
(Leigh Park, Hampshire (East/North))
V
Phillip Drewball
(Southsea Waverley, Hampshire (East/North))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Stan Holdsworth
(Waterlooville, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Donovan David Lilley
(Alexandra (Hants), Hampshire (East/North))

Andrew Blight
(Aldershot Underwood, Hampshire (East/North))
(Challenger)

V
BYE

Andrew Blight
(Aldershot Underwood, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
David Hamilton
(Andover, Hampshire (East/North))
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

David Hamilton
(Andover, Hampshire (East/North))

V
BYE
(Challenger)

James Marsland
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)

W/O
Alan Shelley
(Cove, Hampshire (East/North))

James Marsland
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Ric Newson
(Oakley, Hampshire (East/North))
 

Graham Hardy
(Pyestock, Hampshire (East/North))
(Challenger)
W/O
Ric Newson
(Oakley, Hampshire (East/North))

David Brindley
(Fleet United, Hampshire (East/North))
V
Carl Taylor
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Christopher Cranham
(Cove, Hampshire (East/North))
V
Terry Heath
(Oakley, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Richard Holden
(Alton Social, Hampshire (East/North))
V
Gary Johnson
(Alton Social, Hampshire (East/North))
(Challenger)

 
TBC
V
David Sims
(Alton, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Terry Hart
(Cove, Hampshire (East/North))
W/O
David Sims
(Alton, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Russell Kemp
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

Russell Kemp
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Stewart Hathaway
(Waterside, Hampshire (Mid/West))
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Stewart Hathaway
(Waterside, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

Ray Long
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

 
Ray Long
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))
V
TBC
(Challenger)

Geoff Cross
(Waterside, Hampshire (Mid/West))
V
Malcolm Holmes
(Lyndhurst, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

John Keat
(Atherley, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
John Snell
(Littleton, Hampshire (Mid/West))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Andrew Anderson
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))
V
Ian Holmes
(Hedge End, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

Neil Fletcher
(Lockswood, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Robert Bines
(Eastleigh Rail, Hampshire (Mid/West))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Ian McConachie
(Woolston & District, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Peter Scannell
(Atherley, Hampshire (Mid/West))

ken dow
(Southampton (Old) Bowling Green, Hampshire (Mid/West))
V
Miles Belcher
(Mayfield Park, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Mike Millington
(Fleming Park, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Steve Whitehead
(Banister Park, Hampshire (Mid/West))

Michael Squires
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Michael Squires
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))
V
TBC
(Challenger)

Tim Orr
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))
V
Nicholas Cavill
(Fordingbridge, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

Brian Jones
(Southbourne, Hampshire (Mid/West))
V
Roger Baksa
(Bournemouth, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Steven Hockham
(Southbourne, Hampshire (Mid/West))
V
Stephen Burfield
(New Milton, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

Chris Daniels
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Colin Bingley
(Bournemouth, Hampshire (Mid/West))

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Peter Streets
(Lymington, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
V
Alan Attenborough
(Fordingbridge, Hampshire (Mid/West))

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×