Men's Champion of Champions - Surrey

Preliminary Round
Play by Tue 18th May
Round 1
Play by Tue 1st Jun
Round 2
Play by Tue 15th Jun
Quarter-Finals
Play by Tue 29th Jun
Semi-Finals
Play by Tue 13th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Tue 27th Jul

Gethin Jenkins
(Temple, Surrey (East))
(Challenger)
V
Don Leach
(Belmont, Surrey (East))

 
TBC
V
Barry Bowler
(South London, Surrey (East))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Barry Bowler
(South London, Surrey (East))

V
BYE
(Challenger)

Al Vadher
(South London, Surrey (East))
(Challenger)

V
BYE

Al Vadher
(South London, Surrey (East))
(Challenger)
V
Neil Winter
(Wimbledon Park, Surrey (East))
 

Neil Winter
(Wimbledon Park, Surrey (East))
(Challenger)

V
BYE

David Gerlach
(Gonville, Surrey (East))
(Challenger)

V
BYE

David Gerlach
(Gonville, Surrey (East))
(Challenger)
V
Jeff Doerr
(Norbury, Surrey (East))
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Jeff Doerr
(Norbury, Surrey (East))
(Challenger)

V
BYE

Anthony Huckfield
(Heathfield, Surrey (East))

V
BYE
(Challenger)

Anthony Huckfield
(Heathfield, Surrey (East))
(Challenger)
V
Martin Williams
(Southwark Sports, Surrey (East))
 

Martin Williams
(Southwark Sports, Surrey (East))

V
BYE
(Challenger)

Gareth Morgan
(Mid-Surrey, Surrey (East))

V
BYE
(Challenger)

 
Gareth Morgan
(Mid-Surrey, Surrey (East))
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Russell Smith
(West Wimbledon, Surrey (East))
(Challenger)
V
Michael Kerbey
(Malden Manor, Surrey (East))

Richard Cushen
(North Sheen, Surrey (East))
(Challenger)

21 - 14
Robert Dodds
(Southey, Surrey (East))

Richard Cushen
(North Sheen, Surrey (East))
(Challenger)
V
TBC
 

Richard Tindall
(Esher, Surrey (East))
V
Jamie Houle
(Hook & Southborough, Surrey (East))
(Challenger)

Andrew Sturton
(North Sheen, Surrey (East))
(Challenger)
V
Leslie Capocciama
(Putney Town, Surrey (East))

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Colin Boozer
(Southey, Surrey (East))
(Challenger)
V
Sean Gallagher
(Purley, Surrey (East))

Steve Parnham
(Purley, Surrey (East))

W/O
David Pullen
(Croydon Municipal Officers, Surrey (East))
(Challenger)

 
Steve Parnham
(Purley, Surrey (East))
V
David Hall
(Chipstead, Surrey (East))
(Challenger)

David Hall
(Chipstead, Surrey (East))

W/O
Ian Mellis
(Caterham, Surrey (East))
(Challenger)

Simon Clarke
(Old Coulsdon, Surrey (East))
(Challenger)
V
Joe Cable
(Purley Bury, Surrey (East))

TBC
(Challenger)
V
Norman Ross
(Shirley Park, Surrey (East))
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Norman Ross
(Shirley Park, Surrey (East))
(Challenger)

W/O
barry newman
(Cheam Fields, Surrey (East))

Gary Stevens
(Cheam, Surrey (East))

21 - 9
Van Deroy Parker
(Wallington, Surrey (East))
(Challenger)

 
Gary Stevens
(Cheam, Surrey (East))
V
Garry Clark
(Croydon Municipal Officers, Surrey (East))
(Challenger)

David File
(Horley, Surrey (East))
(Challenger)
11 - 21
Garry Clark
(Croydon Municipal Officers, Surrey (East))

Peter Pearce
(Epsom Park, Surrey (East))
15 - 21
John Meningen
(Ashtead, Surrey (East))
(Challenger)

 
John Meningen
(Ashtead, Surrey (East))
V
Paul Tindall
(Weybridge, Surrey (West))
(Challenger)

 
TBC
V
David McCallum
(Camberley, Surrey (West))
(Challenger)

Paul Tindall
(Weybridge, Surrey (West))

V
BYE
(Challenger)

Nigel Whiteman
(Milford, Surrey (West))
(Challenger)

V
BYE

Nigel Whiteman
(Milford, Surrey (West))
(Challenger)
W/O
David McCallum
(Camberley, Surrey (West))

 

David McCallum
(Camberley, Surrey (West))
(Challenger)

V
BYE

Robert Killick
(Woodbridge Hill, Surrey (West))
W/O
Barry Bryant
(West End, Surrey (West))
(Challenger)

Barry Bryant
(West End, Surrey (West))
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Robin Street
(Knaphill, Surrey (West))
V
Liam Mulcahy
(Old Dean, Surrey (West))
(Challenger)

Nathan Beeson
(Old Dean, Surrey (West))
(Challenger)

21 - 12
Charlie Souter
(Weybridge, Surrey (West))

 
Nathan Beeson
(Old Dean, Surrey (West))
V
Nick Anderson
(Burpham, Surrey (West))
(Challenger)

Nick Anderson
(Burpham, Surrey (West))
(Challenger)

21 - 10
Eamon O'Flynn
(Cranleigh, Surrey (West))

Allan Davies
(Egham, Surrey (West))
V
Alfie Simmons
(Stoke Park, Surrey (West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
Will Vizer-Allen
(Egham, Surrey (West))
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Will Vizer-Allen
(Egham, Surrey (West))
(Challenger)

21 - 6
Maurice MacFarlane
(Godalming & Farncombe, Surrey (West))

Callum Sharp
(Old Dean, Surrey (West))
V
Graham Robinson
(Godalming & Farncombe, Surrey (West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
Daniel Wilkinson
(Seale & Sands, Surrey (West))
 

Daniel Wilkinson
(Seale & Sands, Surrey (West))

21 - 20
Alick Boobyer
(Mytchett, Surrey (West))
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×