Men's Champion of Champions - Kent (South/East)

Preliminary Round
Play by Tue 18th May
Round 1
Play by Tue 1st Jun
Round 2
Play by Tue 15th Jun
Quarter-Finals
Play by Tue 29th Jun
Semi-Finals
Play by Tue 13th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Tue 27th Jul

Bryan Fairbrass
(Tunbridge Wells The Grove, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

 
Bryan Fairbrass
(Tunbridge Wells The Grove, Kent (South/East))
V
Robert Thew
(Marden, Kent (South/East))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Robert Thew
(Marden, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Gary Walker
(Sheerness Town (St. Georges), Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Gary Walker
(Sheerness Town (St. Georges), Kent (South/East))
(Challenger)
V
John Jarrett
(Maidstone, Kent (South/East))
 

John Jarrett
(Maidstone, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

Isaac Jenner
(Milton Regis, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

 
Isaac Jenner
(Milton Regis, Kent (South/East))
V
Trevor Bailey
(Tunbridge Wells The Grove, Kent (South/East))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Trevor Bailey
(Tunbridge Wells The Grove, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Brian Chalklin
(Tonbridge, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Brian Chalklin
(Tonbridge, Kent (South/East))
(Challenger)
V
MICHAEL Doorey
(Marden, Kent (South/East))
 

MICHAEL Doorey
(Marden, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Graham Knowles
(Appleyard, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

 
Graham Knowles
(Appleyard, Kent (South/East))
V
Freddy Slade
(Ditton, Kent (South/East))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Freddy Slade
(Ditton, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Sean Coyle
(Appleyard, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Sean Coyle
(Appleyard, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Robert Ferguson
(Bearsted & Thurnham, Kent (South/East))
 

Robert Ferguson
(Bearsted & Thurnham, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Jack Jarvis
(Queenborough, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

Jack Jarvis
(Queenborough, Kent (South/East))
(Challenger)

21 - 20
Lee Baigent
(Cheriton, Kent (South/East))
 

 
Jack Jarvis
(Queenborough, Kent (South/East))
V
Brian Adams
(Wear Bay, Kent (South/East))
(Challenger)

Lee Baigent
(Cheriton, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

Gary Clark
(Hythe, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

 
Gary Clark
(Hythe, Kent (South/East))
W/O
Brian Adams
(Wear Bay, Kent (South/East))
(Challenger)

Brian Adams
(Wear Bay, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Chris Taylor
(Folkestone Park, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Chris Taylor
(Folkestone Park, Kent (South/East))
(Challenger)
19 - 21
Wayne Hunt
(Dane Park, Kent (South/East))

 

 
Wayne Hunt
(Dane Park, Kent (South/East))
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Wayne Hunt
(Dane Park, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

Tony Petts
(Birchington-On-Sea, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

 
Tony Petts
(Birchington-On-Sea, Kent (South/East))
V
Isaac Tompkins
(New Romney, Kent (South/East))
(Challenger)

Isaac Tompkins
(New Romney, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

Garth Coates
(Broadstairs & St. Peters, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

 
Garth Coates
(Broadstairs & St. Peters, Kent (South/East))
V
HP Lim
(Birchington-On-Sea, Kent (South/East))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

HP Lim
(Birchington-On-Sea, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

David Johnson
(Folkestone Park, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

 
David Johnson
(Folkestone Park, Kent (South/East))
V
Roger Coker
(Ashford Town, Kent (South/East))
(Challenger)

Roger Coker
(Ashford Town, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Gordon Charlton
(Sandwich, Kent (South/East))
V
Alan Morton
(Lenham, Kent (South/East))
(Challenger)

 
TBC
V
Ken Weyand
(St. Lawrence, Kent (South/East))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Ken Weyand
(St. Lawrence, Kent (South/East))

W/O
Martyn Morgan
(Charing, Kent (South/East))
(Challenger)

John Sadler
(Ashford Town, Kent (South/East))
16 - 21
Bob Taylor
(Margate, Kent (South/East))
(Challenger)

Bob Taylor
(Margate, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Jason Avery
(Folkestone Park, Kent (South/East))
 

Frank Foster
(Minster, Kent (South/East))
(Challenger)
W/O
Jason Avery
(Folkestone Park, Kent (South/East))

Matthew Rich
(Canterbury, Kent (South/East))
V
Jeff Vane
(Canterbury, Kent (South/East))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Sean Kirby
(Ramsgate, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Rick Travers
(Aylesham & Snowdown, Kent (South/East))

Dave Mason
(Herne Bay, Kent (South/East))
W/O
Gary Wood
(Sandwich, Kent (South/East))
(Challenger)

Gary Wood
(Sandwich, Kent (South/East))
(Challenger)
V
TBC
 

Keiran Moss
(Sandwich, Kent (South/East))
V
Steve Smith
(Thanet, Kent (South/East))
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×