Men's Champion of Champions - Kent (North/West)

Preliminary Round
Play by Tue 18th May
Round 1
Play by Tue 1st Jun
Round 2
Play by Tue 15th Jun
Quarter-Finals
Play by Tue 29th Jun
Semi-Finals
Play by Tue 13th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Tue 27th Jul

Ron Robinson
(Met Police, Kent (North/West))
(Challenger)
V
Phil Broomfield
(West Wickham, Kent (North/West))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Ken Shooter
(Francis Drake, Kent (North/West))
(Challenger)
V
Stuart Duncan
(Royal Bank Of Scotland, Kent (North/West))

Mike Ruffhead
(Orpington Excelsior, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Mike Ruffhead
(Orpington Excelsior, Kent (North/West))
(Challenger)
V
David Henning
(Sevenoaks, Kent (North/West))
 

David Henning
(Sevenoaks, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Gary Brock
(Bromley, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

 
Gary Brock
(Bromley, Kent (North/West))
V
Anthony Hodge
(South Hill Wood, Kent (North/West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Anthony Hodge
(South Hill Wood, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

Paul Buck
(Bellingham, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

 
Paul Buck
(Bellingham, Kent (North/West))
V
Ted Allen
(Blackheath & Greenwich, Kent (North/West))
(Challenger)

Ted Allen
(Blackheath & Greenwich, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

Dave King
(Woolwich And Plumstead, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

Dave King
(Woolwich And Plumstead, Kent (North/West))
(Challenger)
V
Tim Lunt
(West Beckenham, Kent (North/West))
 

TBC
(Challenger)
V
Steve Cooper
(Holmesdale, Kent (North/West))
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Tim Lunt
(West Beckenham, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

Steve Cooper
(Holmesdale, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

Steve Cooper
(Holmesdale, Kent (North/West))
(Challenger)

W/O
Tony Mason
(Sidcup, Kent (North/West))
 

Tony Mason
(Sidcup, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

Ric Davey
(Orpington, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

 
Ric Davey
(Orpington, Kent (North/West))

21 - 15
Geoffrey Wooldridge
(Petts Wood, Kent (North/West))
(Challenger)

Ric Davey
(Orpington, Kent (North/West))
(Challenger)
V
TBC
 

Geoffrey Wooldridge
(Petts Wood, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

Guy Morris
(Orpington Excelsior, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Guy Morris
(Orpington Excelsior, Kent (North/West))
(Challenger)
V
Duncan Hanmore
(Borough Green, Kent (North/West))
 

Duncan Hanmore
(Borough Green, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Steve Marrett
(Vcd, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Steve Marrett
(Vcd, Kent (North/West))
(Challenger)

W/O
Geoff Plume
(Bexleyheath & Barnehurst, Kent (North/West))
 

Steve Marrett
(Vcd, Kent (North/West))
(Challenger)
V
Michael Aldridge
(Horton Kirby, Kent (North/West))
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Geoff Plume
(Bexleyheath & Barnehurst, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Fred Tippett
(Borstal, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Fred Tippett
(Borstal, Kent (North/West))
W/O
Michael Aldridge
(Horton Kirby, Kent (North/West))
(Challenger)

Michael Aldridge
(Horton Kirby, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

John Andrews
(Hartley Country Club, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

 
John Andrews
(Hartley Country Club, Kent (North/West))
V
Matthew Wabe
(Cobham, Kent (North/West))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Matthew Wabe
(Cobham, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

Neil Wright
(OGF, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

 
Neil Wright
(OGF, Kent (North/West))
V
Roger Howell
(Chatham, Kent (North/West))
(Challenger)

Roger Howell
(Chatham, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Max Fisher
(Empire, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Max Fisher
(Empire, Kent (North/West))

21 - 17
JOHN EGAN
(Rochester Clarence, Kent (North/West))
(Challenger)

 
Max Fisher
(Empire, Kent (North/West))
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

JOHN EGAN
(Rochester Clarence, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Glen Biddlecombe
(Northfleet, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

 
Glen Biddlecombe
(Northfleet, Kent (North/West))
V
Gary Clarke
(Gravesend, Kent (North/West))
(Challenger)

Gary Clarke
(Gravesend, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Derreck Sherress
(Civil Service (Chatham Area), Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Derreck Sherress
(Civil Service (Chatham Area), Kent (North/West))
V
Geoff Gough
(Chatham, Kent (North/West))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Geoff Gough
(Chatham, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Ron Sydney
(Horton Kirby, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Ron Sydney
(Horton Kirby, Kent (North/West))
V
Jason Haskins
(Vcd, Kent (North/West))
(Challenger)

Gary Hughes
(Baker Bexford, Kent (North/West))
(Challenger)
14 - 21
Jason Haskins
(Vcd, Kent (North/West))

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×