Women's Champion of Champions - Essex

Preliminary Round
Play by Tue 15th Jun
Round 1
Play by Tue 29th Jun
Quarter-Finals
Play by Tue 13th Jul
Semi-Finals
Play by Tue 27th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Tue 10th Aug

Sue McKay
(Colchester West End, Essex (Mid/North))
V
Marie Twells
(Wivenhoe, Essex (Mid/North))
(Challenger)

 
TBC
V
Colleen Moss
(Colchester West End, Essex (Mid/North))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Colleen Moss
(Colchester West End, Essex (Mid/North))
(Challenger)

V
BYE

Susan Waite
(Elsenham, Essex (Mid/North))
(Challenger)
V
Stephanie Heard
(Tiptree Jobserve, Essex (Mid/North))

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Jasmine Wilson
(Radwinter, Essex (Mid/North))
(Challenger)
V
Sarah May
(Bocking Alliance, Essex (Mid/North))

Deborah Sales
(Dunmow, Essex (Mid/North))
(Challenger)
V
Jane Holland
(Silver End, Essex (Mid/North))

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Donna Law
(Silver End, Essex (Mid/North))
(Challenger)
V
Sue Jones
(Chelmsford, Essex (Mid/North))

Valerie Dalton
(Billericay, Essex (South))
(Challenger)
V
Jan Michaels
(Writtle, Essex (Mid/North))

 
TBC
V
Frances Hill
(Princess Marie Louise, Essex (Mid/North))
(Challenger)

Pam Smith
(Arclight, Essex (Mid/North))
(Challenger)
W/O
Frances Hill
(Princess Marie Louise, Essex (Mid/North))

Jennifer Spearman
(Upminster, Essex (South))

V
BYE
(Challenger)

 
Jennifer Spearman
(Upminster, Essex (South))
V
Pat Powder
(Romford, Essex (South))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Pat Powder
(Romford, Essex (South))
(Challenger)

V
BYE

Viv Leech
(Wanstead Central, Essex (South))
(Challenger)

V
BYE

 
Viv Leech
(Wanstead Central, Essex (South))
V
Maureen Norgate
(Wanstead Central, Essex (South))
(Challenger)

Maureen Norgate
(Wanstead Central, Essex (South))
(Challenger)

V
BYE

Elaine Hudson
(Thorpe Bay, Essex (South))

V
BYE
(Challenger)

 
Elaine Hudson
(Thorpe Bay, Essex (South))
V
Brenda Bowyer
(Rochford, Essex (South))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Brenda Bowyer
(Rochford, Essex (South))
(Challenger)

W/O
Denisa Hallam
(Rayleigh, Essex (South))

Sylvia Bloomfield
(Connaught, Essex (South))

V
BYE
(Challenger)

Sylvia Bloomfield
(Connaught, Essex (South))
(Challenger)
V
TBC
 

Sue Charles
(Larsen, Essex (South))
V
Terri Bull
(Harlow, Essex (South))
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×