Mixed Fours - Area 15 - Kent (North/West)

Preliminary Round
Play by Thu 24th Jun
Round 1
Play by Thu 8th Jul
Quarter-Finals
Play by Thu 22nd Jul
Semi-Finals
Play by Thu 5th Aug
Area Final (Neutral Green)
Play by Thu 19th Aug

Amy Cheeseman
(Bromley, Kent (North/West))
V
Nic Bennett
(Orpington Excelsior, Kent (North/West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Sharon Greaves
(Orpington Excelsior, Kent (North/West))
V
Paul Buck
(Bellingham, Kent (North/West))
(Challenger)

Gloria Stockwell
(Bromley, Kent (North/West))
V
TONY COGLE
(Borough Green, Kent (North/West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Diane Clark
(Bibcos, Kent (North/West))
V
Darren Willis
(Blackheath & Greenwich, Kent (North/West))
(Challenger)

Linda Fardell
(Wrotham, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

Linda Fardell
(Wrotham, Kent (North/West))
(Challenger)
V
Peter Rumble
(Bromley Town, Kent (North/West))
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Peter Rumble
(Bromley Town, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Clive Baugh
(Sidcup, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Clive Baugh
(Sidcup, Kent (North/West))
(Challenger)
V
DENISE ASTON-PORTER
(Bromley, Kent (North/West))
 

DENISE ASTON-PORTER
(Bromley, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Marie Fitzgerald
(Chatham, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

 
Marie Fitzgerald
(Chatham, Kent (North/West))
V
David Tutton
(Hesketh Park, Kent (North/West))
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

David Tutton
(Hesketh Park, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

James Simpson
(Borstal, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

James Simpson
(Borstal, Kent (North/West))
(Challenger)
V
Marilyn Haskins
(Horton Kirby, Kent (North/West))
 

Marilyn Haskins
(Horton Kirby, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Donna Burnham
(Gravesend, Kent (North/West))

V
BYE
(Challenger)

Donna Burnham
(Gravesend, Kent (North/West))
(Challenger)
V
BRUCE WOODINGTON
(Empire, Kent (North/West))
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

BRUCE WOODINGTON
(Empire, Kent (North/West))
(Challenger)

V
BYE

Julie Wright
(OGF, Kent (North/West))
V
Tony Holt
(Civil Service (Chatham Area), Kent (North/West))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Alan Money
(Horton Kirby, Kent (North/West))
V
Michael Aldridge
(Horton Kirby, Kent (North/West))
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×