Mixed Fours - Area 3 - Buckinghamshire

Preliminary Round
Play by Thu 24th Jun
Round 1
Play by Thu 8th Jul
Quarter-Finals
Play by Thu 22nd Jul
Semi-Finals
Play by Thu 5th Aug
Area Final (Neutral Green)
Play by Thu 19th Aug

Richard Potton
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
V
Terry Allen
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Peter French
(Stony Stratford, Buckinghamshire)
V
Carol Jones
(Stony Stratford, Buckinghamshire)
(Challenger)

James Kirk
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)
V
Rhys Lee
(Bletchley Town, Buckinghamshire)

TBC
(Challenger)
V
Adam Tysoe
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
 

Adam Tysoe
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Malcolm Drage
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

 
Malcolm Drage
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
V
Neil Axelson
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Neil Axelson
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Geoff Cooke
(Woburn Sands, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Geoff Cooke
(Woburn Sands, Buckinghamshire)
(Challenger)
V
David Tysoe
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
 

David Tysoe
(Wolverton Town, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Kim Challinor
(Cheddington, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

 
Kim Challinor
(Cheddington, Buckinghamshire)
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Trevor Room
(Waddesdon, Buckinghamshire)
V
ROGER CRICK
(Hazells, Buckinghamshire)
(Challenger)

Teresa Newman
(Hazells, Buckinghamshire)
V
Keelan Higgins
(Waddesdon, Buckinghamshire)
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
David White
(Marlow, Buckinghamshire)
 

David White
(Marlow, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Lorna Efde
(Iver Heath, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Lorna Efde
(Iver Heath, Buckinghamshire)
(Challenger)
V
Charlene Turpie
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Charlene Turpie
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Charles Norgate
(Wexham, Buckinghamshire)
(Challenger)
V
Michael Skerry
(Iver Heath, Buckinghamshire)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Keith Patrick
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
V
Duncan Gauld
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×