Mixed Fours - Area 16 - Kent (South/East)

Preliminary Round
Play by Thu 24th Jun
Round 1
Play by Thu 8th Jul
Quarter-Finals
Play by Thu 22nd Jul
Semi-Finals
Play by Thu 5th Aug
Area Final (Neutral Green)
Play by Thu 19th Aug

Sean Coldwell
(Queenborough, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Sean Coldwell
(Queenborough, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Nigel Seager
(Queenborough, Kent (South/East))
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Nigel Seager
(Queenborough, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Brian Chalklin
(Tonbridge, Kent (South/East))
V
Paul Barnicott
(Appleyard, Kent (South/East))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Josh Pounds
(Appleyard, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Jennifer Eldridge
(Bearsted & Thurnham, Kent (South/East))

Stephanie Crates
(Appleyard, Kent (South/East))
V
Isaac Jenner
(Milton Regis, Kent (South/East))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Nick Bowden
(Appleyard, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Josh Rowe
(Maidstone, Kent (South/East))

Alan Back
(Birchington-On-Sea, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

 
Alan Back
(Birchington-On-Sea, Kent (South/East))
V
Peter Carey
(Thanet, Kent (South/East))
(Challenger)

Peter Carey
(Thanet, Kent (South/East))
(Challenger)

V
BYE

Bob Scott
(Gateway, Kent (South/East))

V
BYE
(Challenger)

Bob Scott
(Gateway, Kent (South/East))
(Challenger)
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

David Potter
(Hythe, Kent (South/East))
V
john marsh
(Folkestone Park, Kent (South/East))
(Challenger)

Gordon Charlton
(Sandwich, Kent (South/East))
V
Darren Ellis
(Canterbury, Kent (South/East))
(Challenger)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Colin Strouts
(Canterbury, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Martin Trow
(Folkestone Park, Kent (South/East))

Alan Cornfoot
(Canterbury, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Alan Morton
(Lenham, Kent (South/East))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Ian Larkin
(Ashford (Kent) Rail, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Lyn Fuller
(Lenham, Kent (South/East))

Roger Coker
(Ashford Town, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Ken Weyand
(St. Lawrence, Kent (South/East))

 
TBC
V
TBC
(Challenger)

Paul Ellison
(Faversham Recreation, Kent (South/East))
V
David Carman
(St. Lawrence, Kent (South/East))
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×